Coś o nas:

Coś o nas - zdjęcie przedstawiające Macieja Fliszewskiego, wspólnika firmy Uwieczniamy.pl

Coś o nas – Maciej Fliszewski

fotograf / operator

Nazywam się Maciej Fliszewski i specjalizuję się w fotografii reportażowej. Uwielbiam zarówno skradać się niczym ninja jak i zbliżać się do celów z bardzo bliska. 😉 Wszystko po to, by zrobić jak najlepsze, jak najprawdziwsze w odbiorze zdjęcie! Cieszę się zaufaniem wielu klientów, którzy przy kolejnych okazjach ponownie zapraszają mnie do współpracy. Dzięki nim czuję się kimś więcej niż fotograf na ślub, chrzest, czy osiemnastkę, czuję się jak członek rodziny. Trochę zwariowany, czasem zbyt otwarty, ale jednak członek rodziny ;). Gdy uczestniczę w kolejnej uroczystości, dokumentuję dalszy fragment historii wspaniałych ludzi i mogę podarować im piękną pamiątkę.

Co do sprzętu – ma działać, nie marudzić. Nie da się powtórzyć ujęcia, szczególnie gdy w grę wchodzi przysięga małżeńska. Dlatego muszę polegać na profesjonalnych rozwiązaniach, które mnie nie zawiodą! Ze względu na charakter pracy zawsze używam niezawodnego, profesjonalnego zestawu aparatów marki Nikon wraz z zestawem oświetleniowym. Zapasowy sprzęt czeka niedaleko, bo nigdy nic nie wiadomo. 😉

Prywatnie – wiecznie niewyspany ojciec dwóch zbyt wyspanych, wspaniałych synów 😀

Coś o nas - zdjęcie przedstawiające Wiktora Witka, wspólnika firmy Uwieczniamy.pl

Coś o nas – Wiktor Witek

operator / montażysta

Nazywam się Wiktor Witek i zajmuję się filmowaniem. Posiadam bardzo duże grono zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają mnie swoim znajomym czy rodzinie. Gdy nagrywam ważne dla was momenty życia, jestem waszym przyszywanym członkiem rodziny. Największym prezentem dla mnie od was jest wasz uśmiech i radość na twarzy po obejrzeniu materiału, który dla was zrobiłem.

Jeśli chodzi o sprzęt to nie uznaję półśrodków, dlatego używam tylko rozwiązań z górnej półki. Przy nagrywaniu ważnych momentów waszego życia nie ma czasu na “może zadziała” albo “a to się doklei”. Stawiam bardzo mocno na sprzęt marki Sony, Rode, Boya, DJI, GoPro.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Coś o nas –> wróć na stronę główną