Maciej Fliszewski

fotograf / operator

Nazywam się Maciej Fliszewski i specjalizuję się w fotografii okazjonalnej. Cieszę się zaufaniem wielu klientów, którzy przy kolejnej okazji ponownie zapraszają mnie do współpracy. Dzięki nim czuję się kimś więcej niż fotograf na ślub, chrzest, czy osiemnastkę. Gdy uczestniczę w kolejnej rodzinnej uroczystości, dokumentuję dalszy fragment historii wspaniałych ludzi i mogę podarować im piękną pamiątkę.

Od sprzętu oczekuję niezawodności. Nie da się powtórzyć ujęcia, jeśli w grę wchodzi przysięga małżeńska, trzeba być i działać! Dlatego zawsze używam pełnoklatkowego, profesjonalnego zestawu aparatów marki Nikon wraz z zestawem oświetleniowym.

Prywatnie wiecznie niewyspany ojciec rocznego synka. 😀

Wiktor Witek

operator / montażysta

Nazywam się Wiktor Witek i zajmuję się filmowaniem. Posiadam bardzo duże grono zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają mnie swoim znajomym czy rodzinie. Gdy nagrywam ważne dla was momenty życia, jestem waszym przyszywanym członkiem rodziny. Największym prezentem dla mnie od was jest wasz uśmiech i radość na twarzy po obejrzeniu materiału, który dla was zrobiłem.

Jeśli chodzi o sprzęt to nie uznaję półśrodków, dlatego używam tylko rozwiązań z górnej półki. Przy nagrywaniu ważnych momentów waszego życia nie ma czasu na “może zadziała” albo “a to się doklei”. Stawiam bardzo mocno na sprzęt marki Sony, Rode, Boya, DJI, GoPro.

POLITYKA PRYWATNOŚCI